۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد
تشكيل «كميته سلامت در بلايا و حوادث طبيعي دانشگاه آزاد اسلامي»
معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي با در نظر گرفتن حادثه خيز بودن كشور مان و به منظور آمادگي بيش از پيش اين دانشگاه و حضور در كنار هموطنان «كميته سلامت در بلايا و حوادث طبيعي دانشگاه آزاد اسلامي» به عنوان پايگاهي مستمر تشكيل مي دهد.

معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي با در نظر گرفتن حادثه خيز بودن كشور مان و به منظور آمادگي بيش از پيش اين دانشگاه و حضور در كنار هموطنان «كميته سلامت در بلايا و حوادث طبيعي دانشگاه آزاد اسلامي» به عنوان پايگاهي مستمر تشكيل مي دهد.

به گزارش روابط عمومي معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي- دانشگاه آزاد اسلامي در سيل اخير اقدامات و فعاليت هاي مختلفي را به عنوان يك نهاد اجتماعي انجام داد و در كنار هموطنان حضور داشت. خدمات درماني، بهداشتي و روانشناسي، دام پزشكي، ساخت سيل بند و ...  برخي از اين فعاليت ها بود كه توسط دانشگاه آزاد اسلامي به صورت داوطلبانه و جهادي صورت گرفت.

از آنجا كه كشورمان يكي از كشورهاي حادثه خيز دنيا محسوب مي شود آمادگي براي حضور در مناطق حادثه خير كشور نياز است لذا معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي درصدد است «كميته سلامت در بلايا و حوادث طبيعي دانشگاه آزاد اسلامي» را تشكيل و در ايام و زمان هاي مختلف در كنار هموطنان حضور داشته باشد.

 ارائه خدمات درماني و روانشناسي، دامپزشكي و نيز مطالعات پژوهشي و تحقيقاتي در جهت مسئله حوادث طبيعي از  اهداف تشكيل اين كميته است كه با مشاركت اعضاي هيات علمي، دانشجويان و همكاران دانشگاه به صورت داوطلبانه شكل خواهد گرفت.

البته بايد ياد آور شد حضور تيم هاي جهادي دانشگاه آزاد اسلامي در ايام تعطيلات در اقصي نقاط كشورمان مقوله ي جديدي نيست و طي سالهاي اخير شاهد حضور داوطلبانه اعضاي هيات علمي و دانشجويان رشته هاي علوم پزشكي اين دانشگاه در مناطق محروم كشورمان بوده ايم و اين كميته در امتداد اين حركت جهادي به سازماندهي آن خواهد پرداخت.

به عنوان يكي از اولين اقدامات اين كميته با همكاري ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره)، حضور داوطبين اين دانشگاه اعم از اعضاي هيات علمي، دانشجويان و كاركنان رشته هاي پزشكي، پزشكي، داروسازي، پرستاري و مامايي و ... در مناطق سيل زده، كه مدت زيادي از زمان آن نگذشته و آثار آن مشهود است،  مي باشد.

 عكس: روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران- آرشيوي

تاریخ:
1398/04/10
تعداد بازدید:
34
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal