۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند
علوم پزشکی دانشگاه آراد
دكتر نفر عنوان كرد: خلق ايده هاي جديد و حل مسائل از طريق ايجاد ارتباط بين رشته هاي علوم پزشكي و غير پزشكي

دكتر محسن نفر، معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي در مراسم افتتاحيه «اولين رويداد آموزشي وتجربي ايده تا عمل در حوزه سلامت» كه امروز بعد از ظهر در سالن بيمارستان فرهيختگان برگزار شد، ضمن تبريك فرارسيدن سالروز ميلاد حضرت فاطمه الزهرا (س)، ابراز خرسندي كرد كه در دانشگاه آزاد اسلامي فرصتي فراهم شد تا بين رشته هاي پزشكي و غير پزشكي ارتباط برقرار گردد.

به گزارش روابط عمومي حوزه علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي- دكتر نفر به موقعيت منحصر به فرد دانشگاه آزاد اسلامي اشاره كرد و گفت: امكان ارتباط بين رشته هاي مختلف در دانشگاه آزاد اسلامي، امكاني است كه اين دانشگاه را ممتاز كرده است و بايد به آن توجه نمود.

وي بيان داشت: ما اين ارتباط را از دانشگاه علوم پزشكي از جمله: دانشكده داروسازي، دندانپزشكي و پزشكي با واحد تهران غرب آغاز كرده ايم  تا به سمت  دانشگاه حل مسئله در جهت پيشبرد اهداف كشور و بهبودي بيماران پيش رويم.  

معاون علوم پزشكي گفت: من يك پزشك هستم و مشكلات بيماران را مي بينم و دنبال ايجاد ارتباطي با رشته هاي غيرپزشكي از جمله شيمي، مكانيك، عمران، اقتصاد و ... بودم و اميدوارم اين ارتباط بتواند مسائل بزرگي را حل نمايد.

وي در پايان ضمن پيشنهاد برگزاري استارتاپ براي اعضاي هيات علمي علاوه بر دانشجويان بيان داشت: امروز منتظر ايده هاي جديد با توجه بين ارتباط بين رشته هاي علوم پزشكي و غير پزشكي هستم و اميدوارم در اين گردهمايي، ايده هاي خوبي بحث و بررسي گردد تا مسائل را حل نمايد و به نتايج خوبي منجر شود.  

«اولين رويداد آموزشي و تجربي ايده تا عمل در حوزه سلامت» در راستاي توسعه علوم ميان رشته اي و لزوم توجه ويژه به پژوهش هاي كاربردي مشترك حوزه علوم پزشكي، علوم پايه و فني مهندسي و با هدف بسترسازي جهت ايجاد فناوري هاي نوين در حوزه سلامت توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران غرب و با همكاري معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي  طي روزهاي پنجشنبه، جمعه و شنبه (17 الي 19 اسفندماه) در حال برگزاري است.

تاریخ:
1396/12/17
تعداد بازدید:
59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal