علوم پزشکی دانشگاه آراد
دكتر بختيار خبر داد: تدوين و تعيين اولويت هاي پژوهشي بين رشته اي علوم پزشكي و غيرپزشكي
دكتر هنگامه بختيار، مديركل دفتر توسعه پژوهش و فناوري معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي در مراسم افتتاحيه «اولين رويداد آموزشي وتجربي ايده تا عمل در حوزه سلامت» از برگزاري كارگروه هاي به صورت منظم، متشكل ازاعضاي هيات علمي شاخص از دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران و واحد تهران غرب خبر داد و گفت: پس از انعقاد تفاهم نامه بين اين واحدها در راستاي ارتباط بين رشته هاي علوم پزشكي و علوم غيرپزشكي كارگروه هايي به منظور ايجاد رويكردها و تعيين اولويت هاي پژوهشي شكل گرفت.

دكتر هنگامه بختيار، مديركل دفتر توسعه پژوهش و فناوري معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي در مراسم افتتاحيه «اولين رويداد آموزشي وتجربي ايده تا عمل در حوزه سلامت» از برگزاري كارگروه هاي به صورت منظم، متشكل ازاعضاي هيات علمي شاخص از دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران و واحد تهران غرب خبر داد و گفت: پس از انعقاد تفاهم نامه بين اين واحدها در راستاي ارتباط بين رشته هاي علوم پزشكي و علوم غيرپزشكي كارگروه هايي  به منظور ايجاد رويكردها و تعيين اولويت هاي پژوهشي شكل گرفت.

وي افزود: نتايج اين كارگروه ها به زودي در اختيار اعضاي هيات علمي و دانشجويان قرار مي گيرد و مسيري مشخص و روشن در حيطه سلامت و رشته هاي فني- مهندسي ،علوم انساني و ... تعيين مي گردد.

وي همچنين بيان داشت: در مراسم «اولين رويداد آموزشي وتجربي ايده تا عمل در حوزه سلامت» نيمي از دانشجويان از رشته هاي پزشكي و نيمي از دانشجويان از رشته هاي غير پزشكي حضور دارند و در كنار يكديگر به فعاليت مي پردازند. 

تاریخ:
1396/12/18
تعداد بازدید:
51
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal