۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد
استقبال خوب دانشگاهيان از اجراي طرح كنترل فشار خون مراغه
طرح بسيج ملي كنترل فشار خون همزمان با اجراي اين طرح در سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از مراغه،  طرح بسيج ملي كنترل فشار خون همزمان با اجراي اين طرح در سراسر كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه برگزار شد.

كاركنان دانشكده علوم پزشكي مراغه با همت و همكاري حوزه معاونت علمي دانشگاه آزاد اسلامي اين شهر از ابتداي هفته جاري تا پايان آن با حضور در محل دانشكده علوم انساني واحد مراغه اقدام به كنترل وضعيت فشار خون استادان، كاركنان و دانشجويان كردند.

در اين طرح كه با استقبال خوب دانشگاهيان مواجه شد، كارشناسان علاوه بر اقدام به سنجش ميزان فشار خون و آگاهي دادن به افراد از وضعيت فشار خونشان، راهنمايي‌ و توصيه‌هاي لازم درباره نحوه رژيم غذايي و پرهيزهاي غذايي لازم، نحوه صحيح زندگي مانند دوري از استرس، فشار كاري و ... را به اشخاص متذكر شده و در مواقع لازم به پزشك متخصص معرفي كردند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد مراغه در حاشيه برگزاري اين طرح با قدرداني از مسئولان دانشكده پزشكي مراغه گفت: اميدوارم با اجراي اين طرح در كشور و غربالگري‌هاي لازم افراد غيرمطلع از ميزان فشار خون خود آگاهي يافته و اين امر نهايتاً به بهبود و ارتقاي وضعيت سلامت جامعه منتهي شود.

محمدرضا وليلو اضافه كرد: با روند وضعيت كنوني درباره تحقق شهروند الكترونيك‌‌مدار، اين امر در آينده كمك زيادي در ثبت وضعيت سلامت شهروندان در سوابق آنان خواهد كرد.


تاریخ:
1398/04/05
تعداد بازدید:
12
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal