معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد
با حضور در دانشكده‌هاي دامپزشكي و پرستاري و مامايي انجام شد؛ بازديد معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي از زيرساخت‌هاي علوم پزشكي و دامپزشكي واحد كرج
معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي از زيرساخت‌هاي علوم دامپزشكي و پزشكي واحد كرج اين دانشگاه بازديد كرد.
معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي از زيرساخت‌هاي علوم دامپزشكي و پزشكي واحد كرج اين دانشگاه بازديد كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از كرج، محسن نفر معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي و هيئت همراه با حضور در دانشكده‌هاي دامپزشكي و پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرج از زيرساخت‌هاي علوم دامپزشكي و پزشكي اين دانشگاه بازديد كردند.

نفر علاوه بر اين بازديد از بخش‌هاي مختلف اين دانشكده‌ها از آزمايشگاه‌ها، كلاس‌هاي درس و بخش‌هاي اداري هم ديدن كرد و زيرساخت‌هاي علوم دامپزشكي و پزشكي اين واحد دانشگاهي و ظرفيت راه‌اندازي رشته‌هاي مرتبط با آن براي دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز را بررسي كرد.

معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي را در اين بازديد، محمدحسن برهاني‌فر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز و واحد كرج، سيدحامد شيرازي بهشتي‌ها رئيس دانشكده دامپزشكي و منصوره تجويدي معاون علوم پزشكي و رئيس دانشكده پرستاري و مامايي و جمعي ديگر از مسئولان واحد كرج همراهي مي‌كردند.

تجويدي معاون علوم پزشكي واحد كرج هم با شرح مختصري از اقدامات صورت گرفته توسط واحد كرج در تعامل با بيمارستان‌ها، مراكز درماني و خدمات پزشكي استان البرز و شهرستان كرج به گوشه‌اي از برنامه‌هاي آتي در خصوص رشته‌هاي مرتبط با علوم پزشكي در واحد كرج پرداخت.

محسن نفر و هيأت همراه نيز ضمن استماع توضيحات، گزارش و پيشنهادهاي مسئولان حاضر از نزديك پاره‌اي از مشكلات و خواسته‌هاي كارشناسان آزمايشگاه‌ها، مديران گروه‌هاي آموزشي و كاركنان اين دانشكده‌ها را بررسي كردند.

انتهاي پيام/ 
تاریخ:
1398/07/17
تعداد بازدید:
45
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal