۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد
استقبال گسترده داوطلبين دانشگاه آزاد اسلامي از حركت جهادي مقابله با ويروس كرونا
داوطلبين دانشگاه آزاد اسلامي در رشته هاي مختلف علوم پزشكي به منظور حركت جهادي سلامت كشور در مقابله با بيماري ويروس كروناي جديد اعلام آمادگي گسترده اي كردند.
داوطلبين دانشگاه آزاد اسلامي در رشته هاي مختلف علوم پزشكي به منظور حركت جهادي سلامت كشور در مقابله با بيماري ويروس كروناي جديد آمادگي خود را اعلام كردند. 
به گزارش روابط عمومي معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي- داوطلببن دانشگاه آزاد اسلامي اعم از اعضاي هيات علمي، دانشجويان و كاركنان واحدهاي مجري علوم پزشكي به منظور همياري هموطنان در مقابله با بيماري ويروس كرونا با پاسخگويي مشاوره تلفني 4030 و حضور در مراكز درماني و باليني هموطنان در اين حركت جهادي حضور داشته و در حال حاضر در بسياري از استان هاي كشور اين نيروها آماده ارائه خدمت رساني هستند. 
دانشگاه آزاد اسلامي از روزهاي آغازين شيوع اين بيماري در جهت بهبود شرايط برنامه ريزي هاي لازم را پيش بيني كرد و «شوراي سلامت دانشگاه آزاد اسلامي» و «كميته بهداشتي پيشگيري و مقابله با شيوع ويروس كرونا» با هدف آگاه سازي و پيشگيري از شيوع اين ويروس در سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي تشكيل داد 
و از داوطلبين اين دانشگاه دعوت به همكاري نمود كه به حول و قوه الهي طي روزهاي پيشين اسامي 800  داوطلب متقاضي همكاري با سامانه 4030 از سراسر كشور اعلام و اين آمار روزانه افزايش يافته و داوطلبين واجد الشرايط پاسخگوي هموطنان در اين خصوص هستند. 
همچنين بالغ بر 200 داوطلب از استان هاي مختلف جهت حضور در مراكز درماني اعلام آمادگي كرده اند و بر اين تعداد جهت همياري در مراكر درماني وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي و ساير مراكز درماني كشور روزانه افزوده مي شود. 
شايان ذكر است داوطلبيني كه تمايل به همكاري در اين زمينه ها  (رشته هاي پزشكي، پرستاري، مامايي، اتاق عمل و  ...) را دارند و تا كنون موفق به ثبت نام نشده اند، مي توانند جهت ثبت نام به سامانه https://jahadeazad.healthehr.ir/ و يا به معاونين علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي استان هاي خود مراجعه نمايند.
 
 

 
تاریخ:
1398/12/20
تعداد بازدید:
16
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal