۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد
دكتر خوشدل مطرح كرد تأسيس كانون هاي انديشه‌ورز در دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران
مراسم معارفه و تكريم رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران برگزار شد.
مراسم معارفه و تكريم رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، مراسم معارفه حجت‌الاسلام ‌والمسلمين سعيد كرمي رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران و تكريم حجت‌الاسلام ‌و المسلمين رضا تاج آبادي برگزار شد.

دكتر عليرضا خوشدل سرپرست دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران، با تبريك فرا رسيدن ميلاد كريمه اهل بيت (ع)، با قدرداني از زحمات حجت‌الاسلام ‌و المسلمين تاج آبادي در خصوص اهميت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و ضرورت فرهنگ سازي ديني، گفت: دانشگاه آزاد اسلامي مفتخر به نام اسلام است و بايد در ظاهر و باطن با شعائر اسلامي همخواني داشته و تربيت اسلامي را مدنظر قرار دهد.

وي افزود: دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران به دليل اهميت رشته تحصيلي و ارتباط مستقيم با جان و اسرار محرمانه مردم، بايد از اخلاق اسلامي برخوردار باشند و اين امر فقط با گفتن يا تبليغ حاصل نمي شود، بلكه با برنامه ريزي و فرهنگ سازي در طول سال ها به رفتار تبديل خواهد شد. دانشگاه محل تربيت جامع آموزشي، پژوهشي، اجتماعي و فرهنگي است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در گام دوم انقلاب اظهار داشت: يكي از توقعات مقام معظم رهبري از دانشگاه ها، تأسيس كانون هاي انديشه ورزي است و اميدوارم با همكاري اساتيد و دانشجويان و هدايت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه بتوانيم كانون هاي فعالي را در دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران راه اندازي و اداره كنيم.

وي در پايان براي حجت‌الاسلام ‌و المسلمين كرمي رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران آرزوي موفقيت و سربلندي كرد.

حجت‌الاسلام ‌و المسلمين رجالي تهراني رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان تهران نيز در اين جلسه وجود نمايندگي نهاد رهبري در دانشگاه‌ها را امري لازم و ضروري براي دانشگاه‌ها جهت ايجاد فضاي امن و سالم در حوزه فعاليت‌هاي سياسي، علمي و فرهنگي دانست و از زحمات حجت‌الاسلام ‌و المسلمين تاج آبادي، رئيس سابق نهاد نمايندگي رهبري در اين دانشگاه تشكر و ابراز اميدواري كرد كه همچنان دانشجويان و دانشگاهيان بتوانند از تجربيات و فعاليت‌هاي ايشان بهره‌مند شوند.

حجت الاسلام والمسلمين كرمي همچنين در اين جلسه گفت: يكي از شاخص هاي سنجش تمدنها، بحث طب و دستاوردهاي پزشكي است و تمدنها با اين حوزه شناخته مي شوند. انقلاب اسلامي ايران در اين حوزه بسيار سربلند بوده است. اگر هدف و قله آرماني ما، تمدن اسلامي است بايد در اين مسير، عالم و متعلم همگام و هم مسير باشند.

وي افزود: در دوره شيوع و همه گيري كرونا، مهمترين مولفه كارنامه درخشان كادر درمان قبل از تخصص، تعهد بود و تعهد را در مدافعان حرم و امنيت نيز شاهد هستيم.

انتهاي پيام/

تاریخ:
1399/04/03
تعداد بازدید:
12
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal