۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير
علوم پزشکی دانشگاه آزاد
همكاري هاي بين المللي

همكاري هاي بين المللي

با توجه به ضرورت تعامل با جامعه جهاني  با نگاه ويژه به افزايش همكاري هاي علمي در حوزه پزشكي، مديريت توسعه روابط بين الملل بر آن است تا با شناسايي دقيق جامعه هدف در سطح منطقه اي و جهاني گام موثري در راستاي گسترش روابط دانشگاهي و همچنين ارتقاي رتبه علمي دانشگاه آزاد اسلامي بردارد.

 

تفاهمنامه ها


 

تفاهمنامه هايي كه تا كنون با دانشگاه هاي خارجي به امضا رسيده است:

دانشگاه گراتز اتريش : در دسامبر 2013 برابر با آذر ماه 1392 تفاهمنامه اي بين جناب آقاي دكتر لاريجاني به نمايندگي از دانشگاه آزاد اسلامي و جناب آقاي دكتر آلفرد پريتز به امضا رسيد.

دانشگاه SFU اتريش : در نوامبر 2014 برابر با آبان ماه 1394 تفاهمنامه اي بين جناب آقاي دكتر لاريجاني به نمايندگي از دانشگاه آزاد اسلامي و جناب آقاي پروفسور ديماي به امضا رسيد.

دانشگاه باشكنت تركيه: در فوريه 2015 برابر با بهمن ماه 1393 تفاهمنامه اي بين جناب آقاي دكتر لاريجاني به نمايندگي از دانشگاه آزاد اسلامي و جناب آقاي دكترعلي هابرال به امضا رسيد.

دانشگاه ملي تكنولوژي عراق: در ژانويه 2015 برابر با دي ماه 1393 تفاهمنامه اي بين جناب آقاي دكتر لاريجاني به نمايندگي از دانشگاه آزاد اسلامي و جناب آقاي دكترمحمد شاكر شيخ خلف به امضا رسيد.

دانشگاه جنوآ ايتاليا:  در سال 1391 تفاهمنامه بين واحد دندانپزشكي تهران و دانشگاه جنوآ ايتاليا جهت برگزاري دوره هاي كوتاه مدت ترميمي و زيبايي به امضا رسيد.

موسسه تحصيلات عالي طبي و شفاخانه چراغ كشور افغانستان: تفاهم نامه همكاري علمي، آموزشي ودرماني مابين دانشگاه آزاد اسلامي و شفاخانه چراغ از كشور افغانستان جهت  ارتقاء دانش پزشكي و گسترش همكاري هاي آموزشي و تحقيقاتي  با  دانشگاه افغانستان ديماه سال 1396 در دفتر معاونت علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي به امضاي دكتر محسن نفر،‌ معاون علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي و دكتر چراغ علي،‌ موسس دانشگاه چراغ رسيد.

دوره هاي مشترك

از خرداد ماه سال 1392 دوره هاي آموزشي كوتاه مدت در زمينه دندانپزشكي زيبايي و ترميمي به طور مشترك در واحد دندانپزشكي تهران و دانشگاه جنوآ ايتاليا برگزار گرديد و با توجه به استقبال دانشجويان از اين دوره ها تا كنون 4 دوره برگزار و پس از موفقيت در آزمون نهايي به شركت كنندگان مدرك پايان دوره اعطا گرديده است. در همين راستا واحد دندانپزشكي در نظر دارد زمينه همكاري ها و دوره هاي آموزشي را گسترش دهد و نظر به تمايل دانشگاه جنوآ به همكاري علمي و پژوهشي در ساير رشته ها اعم از پزشكي و غيرپزشكي اميد است در آينده نزديك شاهد پيشرفت همكاري هاي بين دو دانشگاه باشيم.
تاریخ به روز رسانی:
1397/04/04
تعداد بازدید:
1364
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal